Vážení uživatelé technických norem,Česká společnost pro technickou normalizaci (ČSTN) je zákládajícím členem Českého svazu vědeckotechnických společností a navazuje tak na bohatou tradici technického vzdělávání v Zemích Koruny České sahající až do 18. století.

Pokud Vy a Vaše organizace při své činnosti využíváte technické normy nebo jste dokonce aktivní v oblasti tvorby těchto norem, dovolujeme si Vám nabídnout členství v ČSTN. Toto členství bude pro Vás přínosem zejména v těchto směrech:

Přínos informací: ČSTN může zprostředkovat svým členům aktuální informace o tvorbě a distribuci technických norem v ČR i v zahraničí.

Kontakt s odborníky: Členové ČSTN mají rozsáhlé zkušenosti s uplatňováním technických norem, jsou členy technických normalizačních komisí a podílejí se na tvorbě nejen národních, ale i evropských a mezinárodních technických norem.

Inspirace v zahraničí: ČSTN úzce spolupracuje s obdobnými organizacemi zejména v Německu, v Rakousku a na Slovensku. Pravidelných jednání se mají možnost účastnit všichni členové ČSTN.

Možnost tvořit českou technickou normalizaci: ČSTN je významným partnerem národního normalizačního orgánu (ÚNMZ) a Ministerstva průmyslu v oblasti technické normalizace a má své zástupce ve vrcholných orgánech české technické normalizace, jakými je Rada pro technickou normalizaci a Normalizační výbor.

Uplatnění Vašich podnětů: ČSTN působí jako most mezi technickou veřejností a národním normalizačním orgánem.

Podílení se na činnosti ČSTN: Každý člen ČSTN má možnost podílet se na tvorbě programu činnosti ČSTN a jeho plnění. Každý člen může předávat své odborné náměty pro akce ČSTN a těchto akcí se zúčastnit.

Členem ČSTN může být podle stanov osoba fysická nebo osoba právnická. Bližší informace o ČSTN a její činnosti naleznete na webových stránkách www.cstn.cz.

Svou přihlášku můžete vyplnit i on-line ZDE


S pozdravem
JUDr. Jiří Kult, v. r.,
jednatel ČSTN

leden 2020
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Žádné události
381602